پرچم
شعار سال رهبر

اگر چه با چرخش اولین موتور برق در سال  1312  و فروزندگی اولین چراغ برق در میدان امیرچخماق دارالعباده و در کوچه پس کوچه های آشتی کنان یزد، برق گام در روزمرگی مردم صبور، شکور و فکور  این خطه نهاد و به  همت اهالی سختکوش کویر  این جریان زندگی بخش، توسعه و تداوم یافت.

 شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در  ادامه راه  پایه گزاران  ورود برق به استان دارالعلم یزد از اول آبان 1386 به صورت رسمی  آغاز به کار نمود و تحت نظارت شرکت توانیر  به انجام وظیفه پرداخت  تا انرژی الکتریکی به صورت پایدار و مطمئن  در اختیار  مردم  قرار گیرد.

 وظایفی که اهم آنها، فروش و واگذاری انشعاب برق و خدمات پس از فروش، توسعه و احداث و بهینه سازی شبکه فشار متوسط و ضعیف، تامین و بهبود روشنایی معابر عمومی،  بهینه سازی و بهره برداری از شبکه ها و تاسیسات توزیع و رفع خاموشی از مشترکین و کنترل و نظارت بر انرژی الکتریکی است.

شرکت  توزیع نیروی برق استان یزد با اقدامات و فعالیتهای متعددی سعی در تامین برق پایدار   و روشنایی  معابر در گستره  استان  داشته است.

تولید کننده محتوا :دفتر روابط عمومی

تاریخ بروزرسانی : 1401/11/19
disability
تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین برق یزد

"مشترک گرامی ، گفتگوی آنلاین صرفا جهت پاسخگویی به ابهامات و پرسشهای شما می باشد و برای درج درخواستها می بایست از اپلیکیشن "برق من" (نصب بر روی گوشی همراه از طریق دانلود از کافه بازار یا google play ) یا با وارد کردن آدرس سامانه برق من (https://bargheman.com/auth) درمرورگر خود اقدام فرمایید. "