پرچم
شعار سال رهبر

حریم شخصی شما مراجعه کننده محترم به پرتال شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برای ما محترم شمرده میشود. حفاظت بیشتر از حریم خصوصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران میشود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری میگردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره ی نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این سایت، از جانب شما دریافت میگردد.

در این بیانه که آن را "بیانیه حریم خصوصی" مینامیم:

  • منظور از "ما/ سازمان" شرکت توزیع نیروی برق استان یزد می باشد؛
  • مخاطب تمام افرادی هستند که به وب سایت/پرتال ما مراجعه کرده و یا از خدمات ارائه شده در وب سایت/پرتال ما استفاده    می نمایند.

 این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب سایت/پرتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری مینماید.

 برخی از اطلاعات شما در هنگام بازدید از صفحات وب سایت و یا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت می گردند. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار میگیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی، با فرد یا موسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

 شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از کوکی ها تنها به منظور تجربه بهتر کاربر استفاده میکند و به هیچ عنوان مصارف تبلیغاتی یا مواردی که کوچکترین مزاحمتی برای کاربر داشته باشد برای این کوکیها در نظر گرفته نخواهد شد. همچنین برای تبادل امن اطالعات از پروتکل     HTTPS)Secure Protocol Transfer Hypertext( استفاده می گردد. HTTPS شامل یک ارتباط بر روی پروتکل انتقال ابرمتن است که توسط امنیت لایه انتقال رمزگذاری میشود. مهمترین اهداف استفاده از HTTPS اصالت سنجی وبگاه، حفاظت از حریم خصوصی و یکپارچگی داده های انتقالی است.

 توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا نظری را ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

 در آخر خاطر نشان میسازد این بیانیه حفظ حریم شخصی در مورد نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات توسط وب سایت/پرتال هایی که شرکت توزیع نیروی برق استان البرز کنترلی بر روی آن ها ندارد، صدق نمی کند. اگر از یک وب سایت که ما به آن اشاره کرده ایم و یا به آن پیوند (لینک) داده ایم، بازدید می کنید، بیانیه حفظ حریم شخصی همان وب سایت را، قبل از ارائه اطلاعات به آن، مطالعه نمایید.

 با توجه به امکان تغییر قوانین و یا خط مشی فعالیت سازمان، حق ایجاد تغییر در این بیانیه برای ما محفوظ است.

در صورتی که سوال یا نظری در مورد بیانیه حفظ حریم خصوصی این شرکت دارید، از طریق پست الکترونیکی info@yed.co.ir با ما در تماس باشید.

 

    مرجع : دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات

تاریخ بروزرسانی : 1401/11/01
disability
تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین برق یزد

"مشترک گرامی ، گفتگوی آنلاین صرفا جهت پاسخگویی به ابهامات و پرسشهای شما می باشد و برای درج درخواستها می بایست از اپلیکیشن "برق من" (نصب بر روی گوشی همراه از طریق دانلود از کافه بازار یا google play ) یا با وارد کردن آدرس سامانه برق من (https://bargheman.com/auth) درمرورگر خود اقدام فرمایید. "